naši autoři
Eckhart Tolle

Eckhart Tolle je duchovní učitel, který se narodil v Německu a studoval na universitách v Londýně a Cambridge. Ve věku 29 let změnila hluboká vnitřní transformace radikálně směr jeho života.Dalších několik let věnoval pochopení, integraci a prohloubení této transformace, která byla počátkem jeho intenzivní vnitřní cesty. Později začal v Londýně pracovat s jednotlivci a malými skupinami jako konzultant a duchovní učitel. Od roku 1995 žije ve Vancouveru v Kanadě. Eckhart Tolle je autorem knihy Moc přítomného okamžiku, která se stala #1 New York Times bestsellerem (přeloženo do 33 jazyků) a vysoce oceňované knihy Nová země, která na ni navazuje. Obě jsou označované jako dvě nejvlivnější duchovní knihy naší doby.

Jeho hluboké a zároveň jednoduché učení již pomohlo bezpočtu lidí na celém světě najít vnitřní klid a naplnění v životě. Jádrem tohoto učení je transformace vědomí, duchovní probuzení, které Tolle považuje za další fázi lidské evoluce. Základním aspektem tohoto probuzení je překročení našeho stavu vědomí založeného na egu, což je předpokladem nejen pro osobní štěstí, ale také pro ukončení násilí na naší planetě.

Eckhart Tolle je vyhledávaným řečníkem. Cestuje a učí po celém světě. Mnohé jeho přednášky a workshopy byly vydané na CD a DVD. Většinou přednáší anglicky, ale někdy také německy a španělsky. Je také průkopníkem ve využívání moderních technologií pro šíření svého učení. Prostřednictvím EckhartTolleTV každý měsíc vysílá přednášky, živé meditace a odpovídá na dotazy diváků. Kromě již zmíněných knih - Moc přítomného okamžiku a Nová země napsal také knihy Ticho promlouvá a Moc přítomného okamžiku – pracovní kniha. Eckhart Tolle je také autorem dvou knih určených (nejen) pro děti: Miltonovo tajemství a Naši andělé strážní.

web: http://www.eckharttolle.com
Seznam knih autora:
knihy pro děti
zpět na seznam autorů
navštivte náš nový e-shop
© 2011 - 2015 BAREK Publishing s.r.o. | Tvorba webu Seokvalitně