novinky
Zasedání skupiny BILDERBERG
Začátkem června se v americkém státě Virginie konalo 65. zasedání skupiny BILDERBERG.

Za přísných bezpečnostních opatření zde spolu jednali finanční, politické a mediální elity včetně zástupců tajných služeb.

O čem spolu za zavřenými dveřmi jednali? V oficiálních médiích o této události proběhla jen povrchní zmínka, pokud vůbec.

Pokud vás zajímá víc, v knize BILDERBERG - kdo tahá za nitky moci se můžete dočíst mnoho zajímavých souvislostí ze zákulisí politiky a politického systému, které vám možná změní pohled na svět.
 
Mysterium zrození

Autor: Pavel Ziegler
 

http://www.knihy-keltner.cz/mysterium-zrozeni

 

Anotace:

Mysteriu zrození odhaluje autor zajímavým způsobem jiný úhel pohledu na některé symboly, legendy i fakta, než na jaký jsou lidé dosud zvyklí. Je mnoho informací zahalených závojem tajemství a je mnoho mysterií, na něž autor poukazuje, která po tisíciletí skrývají církve, tajné společnosti a řády. Čtenář tak má možnost vnímat mnohá tajemství a odhalovat symboly a texty, které si předávali zasvěcení členové tajných mystických řádů.

Kniha provází čtenáře úzkými uličkami labyrintu světa, ukazuje na nevnímané části, které máme před očima stejně jako na různá místa, která nejsou na první pohled patrna a nelze je zachytit běžnými lidskými smysly.

Hlavním motivem knihy je příběh Adama a Evy z Mojžíšovy knihy Genesis v návaznosti na tradice a mystické příběhy mnoha starobylých kultur. Odpoutá-li se čtenář od své mysli a nastřádaných vzorců, stane se z něj poutník na cestě, ke kterému autor hovoří řečí poutníků. Takový čtenář potom nalézá ještě další rozměr Mysteria zrození.

 

Autor se ve své knize dotýká mnoha základních dogmat a osvětluje tvorbu tajných nauk zasvěcených. Čtenář má možnost naučit se takové texty číst a vidět, co je psáno v mezerách a mezi řádky. V knize se nachází mimo jiné několik příkladů skryté symboliky písmen, hebrejské abecedy, svatého grálu a především mysteria zrození člověka i praktické návody, jak se naučit vnímat realitu.

TRANSFORMACE VĚDOMÍ - Rozhovory s Tomášem Keltnerem

Autor: Tomáš Keltner
 

http://www.knihy-keltner.cz/transformace-vedomi-rozhovory
                   TRANSFORMACE VĚDOMÍ
             Rozhovory s Tomášem Keltnerem

 

 
 

foto na obálce (c) Bára Prášilová

 

 

V knize najdete vybrané rozhovory, které vyšly v různých časopisech a internetových magazínech, ve kterých se Tomáš Keltner vyjadřuje nejen k aktuálním tématům, ale především vysvětluje jak rozpoznávat manipulaci v informacích kolem nás.

Kořeny ženské spirituality

Autorka: Terezie Dubinová, Ph.D.

Kniha historickým a mytologickým pohledem zachycuje období před nástupem židokřesťanského patriarchálního paradigmatu společnosti a odkrývá málo známé skutečnosti o době, kdy byla uctívána ženská polarita v podobě Bohyně. Soustředí se na oblast Středomoří a Středního východu, kolébku evropské kultury. Období starověku představuje jako duchovně inspirativní období, o kterém toho v obecném povědomí není příliš známo, ale jehož mnohé znalosti a dovednosti se s velikou silou vracejí do našeho vědomí. Kniha zároveň vysvětluje, jak došlo ke znesvěcení ženské božské energie, k ponížení žen a k šíření mocenských dezinformací o duchovní podstatě naší reality. Jednotlivé kapitoly jsou řazeny tematicky, týkají se např. symboliky Luny, menstruační krve, vnímání těla, vnímání Země a pozemské hmotné reality, sexuality, porodu, Bohyní jako představitelek mocných energií změny a přechodu apod. Autorka je vzděláním kulturoložka a hebraistka, pracuje také jako lektorka ženských seminářů a astroterapeutka. Informace proto pocházejí jak z akademických pramenů a ze znalosti původních textů Bible a starověkých mýtů, tak ze zdrojů terapeutických (moudrost těla, vize a vhledy, intuice, regrese). Text knihy je doplněn odkazy na další zdroje informací, pokud by se čtenář chtěl dále tématem zabývat.

Už žiadne výhovorky!

Představujeme vám novinku pro děti a první knihu v edici Dětská motivace ve slovenštině Už žiadne výhovorky! Je to překlad oblíbené knížky Už žádné výmluvy! (No Excuses! v originále) od amerického autora Wayne Dyera. Knížku jsme vydali ve spolupráci se slovenským partnerem firmou People Elements. 

http://osobnostnyrozvoj.sk/products/knihy/uz-ziadne-vyhovorky/

1 strana z 4 další
navštivte náš nový e-shop
© 2011 - 2015 BAREK Publishing s.r.o. | Tvorba webu Seokvalitně