novinky
Naše knihy v Londýně

Renomované londýnské knihkupectví Watkins Bookstore nyní prezentuje knihy našeho autora a kolegy Tomáše Keltnera - Transformation of Consciousness a Origins. Je to nejstarší knihkupectví V Anglii zaměřené na duchovní literaturu.

Čtvrté vydání knihy Transformace vědomí je na světě

Vyšlo již čtvrté vydání knihy Transformace vědomí/tajemství kříže/ od Tomáše Keltnera. Náš nejúspěšnější titul pro dospělé. Kniha vyšla poprvé v roce 2008 a stala se i bez reklamní a marketingové podpory bestsellerem. Doma ji má již více než 10 tis. čtenářů a je k dostání také v anglickém jazyce.

Naše e-knihy pro dospělé stabilně na špičce žebříčku

Naše e-knihy pro dospělé se stabilně drží na špičce žebříčku nejprodávanějších knih v oblasti osobního rozvoje na portálu Palmknihy.cz Děkujeme!

Splněná přání

Absolutní novinka světoznámého autora Dr. Wayna W. Dyera, PhD., která vyšla letos v USA a okamžitě se stala bestsellerem..

Kniha Splněná přání se věnuje zdokonalení vašich schopností uskutečňovat svá přání, sny a životní plány. Naučí vás objevovat a využívat potenciál, sílu, kterou máte v sobě a vytvořit si tak život, v němž se naplňuje to, co si přejete.

Dr. Dyer odhaluje v knize speciální techniku, jak můžete využít vaši představivost a podvědomí a jak trénovat svoji představivost zcela novým způsobem. Vaše přání - všechna vaše přání - se opravdu mohou splnit. Pokud budete využívat svoji představivost, praktikovat vysvětlené techniky a nenecháte okolní svět, aby vás vyrušoval při realizaci vašeho záměru...

Dnes vychází novinka pro děti Jsi skvělý!

Dnes vychází další novinka z edice DĚTSKÁ MOTIVACE. Kniha Jsi skvělý! od Dr. Wayna W. Dyera je historicky první z jeho série motivačních knih pro děti a zároveň předposlední, která vychází v českém jazyce. Přináší jednoduché poselství - vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli prožívat šťastný život, máte již v sobě. Stačí to pouze objevit...

předchozí 2 strana z 4 další
navštivte náš nový e-shop
© 2011 - 2015 BAREK Publishing s.r.o. | Tvorba webu Seokvalitně